Darmowe Dyplomy Na Dzień Taty

Dzień Ojca przypada dopiero w drugiej połowie czerwca, więc czasu jest sporo. Jednak biorąc pod uwagę zawód jaki wykonuję i fakt, że w przedszkolu najczęściej w maju organizowane są uroczystości z okazji święta rodziców, darmowe dyplomy na Dzień Taty wrzucam już dziś. Ponadto 23 czerwca w placówkach, wszyscy już raczej myślą o zakończeniu roku szkolnego i wakacjach. Mam także potwierdzone informacje, że z tego typu pomocy korzysta wiele moich koleżanek po fachu, więc nie będę czekać tak długo :) Obiecuję jednak, że przypomnę Wam o nich na pewno także w czerwcu.
Darmowe dyplomy na Dzień Taty


Tata jest w życiu dziecka tak samo ważny jak mama, chociaż to jej przypisuje się więcej obowiązków i zasług. Mawia się, że "Ojcem może być każdy, ale tylko ktoś wyjątkowy może być tatą", ale miejmy nadzieję, że tych "wyjątkowych" mężczyzn zawsze będzie więcej. Uważam, że święto tatusiów powinno się celebrować tak samo jak 26 maja - zasadnicza różnica jest pewnie taka, że kobiety mają więcej pomysłów na uświetnienie tego dnia panom domu :).

Darmowe dyplomy na Dzień Taty

Podobnie jak w poście z dyplomami na Dzień Mamy (klik) i tym razem mam dla Was 12 propozycji. Kilka kolorowych, kilka do samodzielnego zdobienia. Dla urozmaicenia oprócz dyplomów dla Idealnego i Najwspanialszego Taty, są też wersje dla Supertaty i Najlepszego Taty. Możecie sobie zatem wybierać. Każda wersja w dwóch opcjach - z sentencją lub bez. Wszystkie odnajdziecie w pliku tutaj (klik).
Darmowe dyplomy na Dzień Taty

Zawsze mam większy problem z doborem ilustracji dla panów. Z kobietami łatwiej: można iść w serduszka, kwiaty, różne ozdoby... A mężczyźni wolą rzeczy bardziej stonowane i mniej pstrokate. Cokolwiek by to nie było, dziecko najczęściej może się spodziewać, że i tak zapewne więcej "ochów" i "achów" padnie z ust mam i to one bardziej będą eksponować upominki :)

Darmowe dyplomy na Dzień Taty

Mam nadzieję jednak, że dyplomy się Wam przydadzą. A skoro już tu wskoczyliście w konkretnym celu - obejrzenia i pobrania tego, co dla Was przygotowałam to chociaż pochwalcie się w komentarzu propozycją tegorocznego prezenciku, który będziecie przygotowywać dla tatusia w zmowie z Waszymi maluchami :) - szukam inspiracji :)
PS. Jeśli są tu tatusiowie to też chętnie poczytam co chcielibyście dostać :)

Miło mi będzie jeśli udostępnicie ten post, aby inne mamy/nauczycielki mogły skorzystać z takich gotowców :)