DIY Jak zrobić kotyliony ze wstążki? Projekt spoza tęczy #4 Różowy

Tym razem pokażę Wam jak zrobić kotyliony ze wstążki. Do czego taka wiedza może się przydać?Aktualnie imprez dookoła pełno. Niektórzy wykorzystują takie gadżety na przyjęciach karnawałowych, koleżanki po fachu mogą przygotować je z dziećmi na balik, a mamusie mogą stworzyć je na przykład na przyjęcie urodzinowe swojej pociechy. Taka dekoracja przyda się też z okazji świąt państwowych. Zasadniczą różnicę będzie stanowił dobór kolorów. Ten post sponsoruje kolor różowy z prostej przyczyny: powstał w ramach projektu "Spoza tęczy". Poprzednie kolory odnajdziecie klikając poniżej:
biały (klik),
biały i czarny (klik).
DIY Jak zrobić kotyliony ze wstążki

Kultywuj rytuały, wzmocnij więź z dzieckiem i... testuj kosmetyki NIVEA za darmo

Nie trzeba być Einsteinem, aby wiedzieć, iż dotyk ma ogromne znaczenie dla każdego człowieka. To zmysł, który dominuje od najwcześniejszych chwil życia dziecka - uspokaja, zapewnia poczucie bliskości i bezpieczeństwa, wpływa na rozwój emocjonalny. Fizyczna bliskość jest dla malucha czymś zupełnie naturalnym, za jej pomocą okazujemy nasze uczucia. Głaszczemy, przytulamy, masujemy, łaskoczemy, całujemy i wykonujemy mnóstwo innych czynności zapewniających kontakt skóra ze skórą, który towarzyszy nam w zasadzie na każdym etapie życia. A skoro już mowa o skórze, nikogo chyba nie muszę przekonywać, że warto o nią odpowiednio zadbać dobierając właściwe kosmetyki, ale o tym poczytacie w dalszej części postu. Jeśli dotrwacie do końca dowiecie się także co zrobić by móc testować bezpłatnie jeden z wybranych kosmetyków z serii NIVEA Baby Emolienty.
Nivea Baby Emolienty

Świat kolorowych zabawek

Stając przed wyborem prezentu dla dziecka, często nie wiadomo, na co się właściwie zdecydować, by sprawić maluchowi największą przyjemność. Możliwości jest bardzo wiele i trzeba wybrać spośród nich coś, co przypadnie do gustu wymagającego dziecka. Dlatego warto dowiedzieć się, jakie telewizyjne bądź filmowe bajki najbardziej interesują malucha i zastanowić się nad wyborem prezentu, który będzie nawiązywał tematycznie do ukochanych postaci dziecka. Dzięki temu pociecha będzie zadowolona z prezentu i z chęcią będzie się nim bawić.

Konkurs Canpol Babies - Kolorowy Ocean

Dawno nie przeprowadzałam żadnego konkursu. Na dobry początek roku mam zatem niespodziankę dla wszystkich mam, tatusiów, cioć, wujków, babć, dziadków i dla każdego kto chciałby obdarować i uszczęśliwić jakieś małe dzieciątko!
Konkurs Maluch w domu Canpol Babies

Świecznik i medal z masy porcelanowej

To moje pierwsze spotkanie z masą porcelanową, ale wiele osób jest zachwyconych rezultatami wykorzystania jej. Jest równie łatwa w przygotowaniu jak masa solna i produkty potrzebne do jej wykonania znajdziemy prawie w każdym domu. W ubiegłym roku robiłyśmy z Hanią świeczniki właśnie z masy solnej (możecie zobaczyć je tutaj - klik). W tym roku z racji, iż moje miejsce pracy uległo zmianie postanowiłam również zrobić taki upominek dla babć z podopiecznymi w przedszkolu, ale już z innego materiału. Oczywiście testy odbyły się w domu. Dla dziadka z kolei stworzyłyśmy medal także z masy porcelanowej.
Prezent dla babci i dziadka z masy porcelanowej

Proste dyplomy na Dzień Dziadka do pobrania

Zgodnie z obietnicą przygotowałam także dyplomy dla dziadka. Idąc za ciosem, jest tutaj więcej wersji. Zmiana zaszła choćby taka, że w każdym szablonie macie możliwość wyboru czterech napisów na dyplomie: "Najlepszy Dziadek na świecie", "Najfajniejszy Dziadek na świecie", "Najcudowniejszy Dziadek na świecie" oraz "Najwspanialszy Dziadek na świecie". Dyplomy dla babci - jeśli ich jeszcze nie widzieliście znajdują się tutaj (klik). Je także poprawiłam i każdy jest w czterech wersjach.

Proste dyplomy na Dzień Babci do pobrania

Dziś będzie krótko. Dzień Babci tuż tuż. Niektórzy kupią kwiatek, niektórzy czekoladkę lub inny oryginalny prezent. Najpiękniejsze są prezenty wykonane prosto od serca, małymi rączkami i to nie ulega wątpliwości. My także będziemy w tym roku robić kolejną rzecz handmade. Tymczasem podrzucam Wam cztery proste  dyplomy (szablony z 4 napisami do wybrania) dla babci do pobrania i wydruku. Wersje dla dziadka pojawią się w najbliższych dniach.
Dyplom dla najcudowniejszej babci