Mam Blogerek Fanaberie - Kreatywna Mama

Szczęście moje, że po prawie dwóch tygodniach zmagania się z zapaleniem oskrzeli udało mi się stanąć na nogi i wybrać na spotkanie Mam Blogerek Fanaberie w Pile. Co prawda tylko pewnego rodzaju zawirowania sprawiły, że wysłałam zgłoszenie, ale nie żałuję. Formuła była inna niż zwykle bo w spotkaniu uczestniczyły także czytelniczki.
Mam Blogerek Fanaberie Piła


Organizatorkami przedsięwzięcia były Kasia (bardziej winna :)) Mama Balbinka i Karolina (współwinna :)) Matki Polki Fanaberie. Jako miejsce docelowe wybrały Klub Rockopolis w Pile. Rozpoczęłyśmy od przedstawienia się w dwóch zdaniach, aby mniej więcej zorientować się kto jest kim :), a potem ruszyłyśmy z kopyta z warsztatami tworzenia biżuterii. W końcu hasło przewodnie brzmiało: "Kreatywna Mama". To był zdecydowanie strzał w dziesiątkę, bo kobiety to lubią. Prowadząca, będąca równocześnie głównym sponsorem spotkania - Aneta (Antaya) okazała się być równą, sympatyczną babką. Przygotowała dla nas mnóstwo kolorowych koralików wszelakiej wielkości i niezbędne ozdoby, abyśmy same mogły stworzyć sobie biżuterię. Na zdjęciu poniżej tylko kropla w morzu tego, z czego mogłyśmy wybierać.

Rozpoczęłyśmy od bransoletek. Tworzyłyśmy je zarówno dla siebie jak i dla naszych córek (te które je posiadają :-). Nie jesteśmy samolubne i zawsze pamiętamy też o naszych małych damach :-P

Kolejny krok to kolczyki. Można było dopasować sobie ich wielkość i długość, wybrać odpowiednie dla siebie bigle.

Tak się zatraciłyśmy w działaniu, że nie wyrobiłyśmy się w czasie ze wszystkim co przygotowała dla nas Aneta :) Zawieszek nie zdążyłyśmy wykorzystać :) Jednak nasze szkatułki na biżuterię z pewnością będą bardziej wyposażone. Antaya robi piękne rzeczy dlatego dodatkowo otrzymany kupon rabatowy kusi :)

Po zakończeniu warsztatów przyszła pora na coś konkretnego do jedzenia :). Rockopolis zadbało o nasze podniebienia serwując dwudaniowy obiad. Rosół i pyszne drugie danie. Palce lizać :)

Poza tym od sponsorów otrzymałyśmy także kilka innych upominków.
Handkate zadbała, abyśmy miały gdzie trzymać nowe nabytki stworzone na warsztatach :)
HandKate szkatułka

Wydawnictwo RM postarało się, żebyśmy mogły szlifować kolejne umiejętności manualne :)
Wydawnictwo RM

Z kolei Korallo podarowało nam elementy do samodzielnego tworzenia biżuterii. Ja już je wykorzystałam.
Korallo

Tak się nakręciłam, że następnego dnia wyciągnęłam zestaw koralików, który Hania dostała na gwiazdkę i stworzyłyśmy kilka kompletów (w końcu mamy 10 000 sztuk do wyboru :), m.in. taki:

Nauczyłam się czegoś nowego i teraz już wiem, że mam opcję na dodatkowe spędzanie czasu, oczywiście kreatywne :) Mam nadzieję, że dziewczyny dalej będą realizować takie przedsięwzięcia (pierwsze ich spotkanie miało miejsce rok temu w Poznaniu, o czym możecie poczytać tutaj).

Wspomnę tylko króciutko, że w spotkaniu Mam Blogerek Fanaberie uczestniczyły także:
Mama-sama.pl
Polishgirlolga.pl
Blondpanidomu.wordpress.com
Oczamimamy.
Meldujwgotowosc.pl
Chichotka.pl
Razdwa6.blogspot.com